Spłycenie fizjologicznej lordozy w wyniku badania MR

Witam Proszę o interpretację badania rezonansu magnetycznego W pozycji badania spłycenie fizjologicznej lordozy. Wysokość kręgów zachowana.Na poziomach VL4/VL5 i VL5/VS1 wypukliny krążków międzykręgowych modelujące przednia powierzchnie worka oponowego i obustronnie uciskające korzenie nerwów rdzeniowych.Wymiar strzałkowy kanałukregowego wynosi 14,5mm.Objawy częściowej dehydratacji krążka miedzykregowego VL5/VS1 z niewielkim obniżeniem wysokości przestrzeni miedzykregowej.Stożek rdzenia bezmian

Droga Pani, nie leczymy zdjęć i opisów tylko człowieka. Należało by się skupić na tym co jest Pani największym problemem. W przypadku zmian w obrębie kręgosłupa najlepiej jest ocenić stan oraz efekt terapii w badaniu palpacyjnym i funkcjonalnym.