Spłycenie obu zachyłków korzeniowych z cech przylegania do korzeni nerwowych

Trzony w odcinku szyj.kręg.o zachowanej wys z drobnymi zmianami na krawędziach.Na poz.C4-C5 cechycentralno-obubocznej wypukliny krążka z cech spłycenie obu zachyłków korzeniowych z cech przylegania do korzeni nerwowych-gł.do praw;z niewielkim modelowaniam worka oponowego,bez cech istotnego zwężenia kanału kręg. w wym.a-p. pozC5-C6iC6-C7materiał tarczy wypukla się podwięzadłowo dokanałowo na 1,5-2mm bez cech istotnego zwężenia kanału kręg. poz C6-C7 cechy przylegania wypukliny do korz nerw lewego

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.