Spływanie kropli mleka po Bromergon na zatrzymanie laktacji

Witam bralam bromergon na zatrzymanie laktacji,skonczylam tydzien temu a teraz gdy karmie synka butelka to czuje ze z jednej piersi po pare kropel wyplywa mi mleka. bralam bromergon bo syn pogryzl moje male brodawki i stan zapalny zaczol sie robic,przy dwojce starszych dzieci terz tak mialam i robily mi sie guzki ropne w piersiach. teraz piersi mnie nie bola tylko troszke splywa mleka co z tym robic

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest ponowna wizyta u lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.