Spondyloza szyjna z wielopoziomową dyskopatią i bóle kręgosłupa szyjnego
Witam jestem kobieta mam 42 lata stwierdzono u mnie po rezonansie magnetycznym niewielka spondyloze szyjna z wielopoziomowa dyskopatia o najwiekszym nasileniu na poziomie C6/C7 ze zwezeniem kanalow korzeniowych na tej wysokosci czy to jest powazne bo mam straszne bole w okolicy szyji i barku.Pozdrawiam

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczne zestawienie powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim . proszę koniecznie udać się do lekarza zlecajacego powyższe badanie.