Spłycenie fizjologicznej lordozy szyjnej i podchrzęstna sklerotyzacja

splycenie fizjologicznej lordozy szyjnej.Przestrzenie miedzykregowe odcinka szyjnego kregoslupa nieprzewezone.Podchrzestna sklerotyzacja powierzchni stawowych w stawach miedzykregowych....(kark)ponizsza czesc kregoslupa tez zla,,m in dyskopatia wielopoziomowa.Czy powinnam sie martwic?niech pan mi zinterpretuje,a na osobista wizyte sie wstawie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne zestawienie powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim. Proszę koniecznie udac sie do lekarza zlecajcego powyzsze badanie.

Opis jest nieprzejrzysty, natomiast Pani problem może wynikać z blokad mięśniowych w obrębie obręczy barkowej, które występują często u osób spędzających dużo czasu w pracy o charakterze biurowej. Aktywizacja kolejnych grup funkcyjnych mięśni powinna zmniejszyć/zlikwidować dolegliwości.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki