Sporadyczne spożywanie niezdrowego jedzenia przy WZW typu B

Co sie stanie jeśli osoba chora ba wzwb z dobrymi probami watrobowymi raz na jakiś czas pozwoli sobie na Zjedzenie czegoś niedozwolonego np:chinszczyzny lub jedzenie typu fast food bądź napije sie szklankę coca coli lub Zje loda ? Na codzień jedzenie wartościowe ale raz na jakiś czas cos zakazanego. Czy Bardzo zle ?

Witam. Takie postępowanie jest dozwolone i nie ma większego wpływu na przebieg całej choroby.