Sporadyczne zaburzenia wzwodu u 19-latka

Witam. Mam czasem problemy ze wzwodem. Nie moge sie do konca podniecic i wzwod jest niepelny. A czasem wzwod jest w pelni dlaczego raz jest okej a raz nie? Wazystkie badania ktore zlecil urolog wyszly bardzo dobrze. Czy moze to przejsc z czasem.np przyzwyczajenia do zblizenia? Tylko dlaczego raz jest w pelni ok a raz nie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Odpowiedź na tego rodzaju pytania najlepiej udzieli seksuolog, Proponuję udać się do seksuologa.