Sposób stosowania środka Incidin m spray extra

Witam, dostałam środek do dezyfencji skarpet i butów "Incidin m spray extra". Ponieważ nie otrzymałam żadnej instrukcji, ani do samego sprayu, ani tez od lekarza (lekarz stwierdził, że szczegółowa ulotka powinna być załączona, jednak nie była, stąd też mój post) kieruję tutaj swoje pytanie, jak powinnam odkazić swoje buty i skarpety tym środkiem. Wcześniej miałam grzybicę stóp i paznokci, dlatego chce to zrobić jak najszybciej się da. Z góry dziękuję za szybką i konkretną odpowiedź. Pozdrawiam

Witam,
tak, tym preparatem można/należy spryskiwać obuwie ,skarpety..
Jeżeli miała Pani grzybice stóp i paznokci sugeruje rozważyć
wyrzucenie skarpet i butów lub ewentualnie zostawić obuwie i oddać je do profesjonalnego odkażenia np przy użyciu nanosrebra i ozonu.

Dzień dobry, proszę dość obficie spryskać buty, skarpetki w środku i stopy przed założeniem skarpet. Poczekać aż preparat odparuje. Powtarzać czynność przed każdym założeniem obuwia.

Pozdrawiam
Alicja Adaszewska
Klinika Ars Estetica