Sposoby leczenia guzków nowotworu złośliwego płuc

do lekarza ONKOLOGA: 1. jak sie leczy guzki nowotwora zlosliwego pluc gruczolowego, ktory wystapil dopiero IV.2015 i byl odrazu leczony promieniowaniem jonizujacym radykalnym (55Gy) w lipcu 2015???W TK pluc z 5.10.2015 guzek zmniejszyl sie po naswietlaniach. nie moge miec operacji klasycznej z uwagi na Toczen, trombofilie i udar mozdzka po Metypredzie w 2011 r.Toczen mam od maja 2010 r.dzkb za odpowiedz. Wizyte u Onkologa mam 9.11.2015 r. w UCK, Gdansk

Decyzje co do dalszego postępowania zapadną zapewne po wizycie 9-go listopada! Ja za mało wiem o ogólnym stanie Pani zdrowia , aby móc odpowiedzieć autorytatywnie!!! zż

Możliwości leczenia w Pani przypadku są mocno ograniczone i dlatego zastosowano właściwie radykalną radioterapię na guz. Miała ona na celu zniszczenie tkanki. Należy oczywiście monitorować Pani stan zdrowia. Jednak, jak napisałem wcześniej, stan Pani zdrowia mocno ogranicza możliwości leczenia. Konsylium z pewnością dopasuje je ważąc zyski i straty.