Nowotwór krezki a możliwości leczenia

Proszę o wyjaśnienie wyników gdyż nic nie rozumiem z tego i proszę o możliwości leczenia oraz o szanse jakie mam Węzły krezki i wycinek guza krezki Nowotwor wrzecionowatokomórkowy o umiarkowanym stopniu atypii wysokim indeksie mistycznym ( do4/hpf) bez ognisk martwić Fonotyp oznaczony CD34-,SMA ,CD117-,,S100-,CK-PAN- Fonotyp oznaczony w uck lpk CD117-,myf 4-,EMA-,bcl2-,CD10 ,CD99 ,desmina . Rozpoznaniu leiomyosarcoma,grade2(FNCLCC)

Sznowna Pani, powinna Pani jak najszybciej udać się do onkologa i rozpocząć leczenie. Niestety nie można, bez zapoznania się z pozostałymi Pani badaniami odpowiedzieć na Pani pytania dotyczące możliwości leczenia i szans wyleczenia.