Sposoby leczenia uroplazmy

Po badaniu wyszła mi uroplazma wrażliwe na praktycznie wszystkie antybiotyki, dostałam wraz z mężem unidox na 7 dni, po 2 miesiącach powtórne badanie - wciąż jest. Dostałam wraz z mężem azytromycyne 500mg po jednej tabletce na 3 dni. Czy dawka nie jest za słaba , czy pierwsza dawka nie powinna być 1g ? Czy nie powinnam wziąść kombinacji dwóch anybiotyków ? Prosze o pomoc gdyż mieszkam poza krajem i nie mam się kogo poradzić ... Dziękuje serdecznie. Anna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego - dawka jak najbardziej jest prawidłowa.