Sposoby na błyszczące i zdrowe wlosy

Witam. Ostatnio pogorszyła się kondycja moich włosów. Stały się matowe, końcówki suche i strasznie się od wszystkiego elektryzują. Próbowałam im jakoś pomóc stosuje wcierkę Jantar, łykam tez drożdże piwne. I nic... Myślałam jeszcze o suplemencie diety Vitapil. Proszę o poradę czego mogę jeszcze spróbować żeby włosy stały się błyszczące,zdrowe i rosły szybciej ? Pozdrawiam.

witam,
w okresie zimowym niestety osłabienie struktury włosa jest naturalne (mróz, deszcz, śnieg, zimno, suche powietrze)

Może Pani płukać włosy zimną wodą po myciu, nie suszyć suszarką z gorącym powietrzem, stosować łagodne szampony bez parabenów