Jak pielęgnować swoje słabe włosy?

Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć, jak pielęgnować swoje włosy. Mam słabe cienkie, suche , matowe i zniszczone końcówki włosów . Stosowałam wiele odżywek aby poprawić ich wygląd i kondycje jednak nic nie pomogło I jeszcze chciałam się spytac czy są jakieś dobre i sprawdzone tabletki na porost włosów, gęstość , odbudowę? A może jakieś odżywki, szampony , olejki cokolwiek aby skuteczne? Proszę o pomoc i z góry za nią dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.