Co zrobić, żeby włosy były gęstsze i mocniejsze?

Witam, jestem 21-letnim mężczyzną i od dawna zmagam się z problemem rzadkich włosów. Nie wypadają one i ogólnie nie mają skłonności do nadmiernego przetłuszczania się, ale są cienkie i przede wszystkim - słabe i rzadkie. Stąd moje pytanie - czy da się cokolwiek z tym zrobić, żeby były gęstsze i mocniejsze? Jakieś leki/szampony/odżywki? Czy nie da się w jakiś sposób zwiększyć ich liczby lub grubości? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Witam. Dobre efekty wzmacniające włosy daje systematyczne stosowanie dostępnych w aptekach szamponów wzmacniających, szczególnie tych z witaminą PP. Warto wykonać również podstawowe badania krwi.