Sposoby na usunięcie pleśniawek języka

Jak usunac plesniawki z języka? Pojawiają się i znikają od roku. Poza tym ciągle mam zatkany nos i jakby mi coś siedziało w gardle, codziennie chrzakanie. Czasem nieprzyjemny zapach z buzi od żołądka. Jak mam to wyleczyć i co mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do otolaryngologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Bez badania nie można nic stwierdzić,