Czy są domowe sposoby na bóle brzucha?

Witam. Mam problem z bólem brzucha, już drugi dzień. Ból z przerwami pojawia się nagle i mocno mnie skręca. Często się wypróżniam (tylko na rzadko) boje się jeść, bo po jedzenie bóle brzucha powracają i czuje jakby przelewanie/bulgotanie w brzuchu. Wczoraj moje beknięcia miały nieprzyjemny zapach coś jakby nieświeże jaja, których nie jadłem. Czy to jest przejściowe? czy są jakieś domowe sposoby? czy konieczna jest wizyta u lekarza. Nawet teraz jak pisze, czuje ból i troche skręca

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć