Bulgotaniu w brzuchu po posiłku

Witam, Mój problem polega na tym że zawsze po jedzeniu (takim większym jak np. obiad) mam bulgotanie w całym brzuchu, dodam że jestem wegetarianką, jak można zaradzić tej dolegliwości? Niestety jest ona dość głośna.

Piotr Pilarski

Niestety nie ma sposobu aby temu zaradzić. Może Pani spróbować jeść posiłki co 3 godziny regularnie i nie pić napojów gazowanych.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sugeruje zmianę diety, nienleży się objadać, jadać mało a często, na podstawie prób wyeliminować z diety pokarmy, które powodują nieprzyjemne objawy.