Bulgotanie w brzuchu po wypiciu płynów i rozwolnienie po posiłkach

czy wypiciu płynu mam bulgotanie w brzuchu .Nie zawsze ale czeMam od jakiegos czasu problem.Po zjedzeniu posilłkku sto zaraz czuje potrzebe do toalety i mam rozwolnienie.

Lek. Tomasz Budlewski

Pytanie jest mało zrozumiałe... Poza tym bez badania trudno mi określić przyczynę, bulgotania czasami mogą występować i jest to normalne zjawisko, a co do luźnych stolców po posiłku to nie wiem czy występiują po każdym posiłku? Za mało informacji. PRoszę udać się do lekarza.