Wąski i wodnisty stolec

Witam, mam 21 lat, od roku zmienił się kształt stolca, jest cienki i w kilku częściach, czasami nawet się zdarza wodnisty(rzadko), nie zauważyłem krwi, nic mnie nie boli, chociaż czasem po zjedzeniu posiłku czuje bulgotanie w brzuchu. Nie chciał bym iść z tym do lekarza bo jest to dość wstydliwy kłopot. Dziękuje z góry za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Problemy tego typu należy wykonać badanie lekarskie aby móc stwierdzić przyczynę. Nie należy się wstydzić. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.