Sposoby na zmniejszenie biustu i garbienie się

Tylko że ja mam właśnie ten problem, że ja chcę mieć mniejszy biust. I tylko i wyłącznie dlatego się garbie bo mam duży biust! :( http://portal.abczdrowie.pl/pytania/cwiczenia-wspomagajace-wyprostowana-sylwetke?utm_source=notifications&utm_medium=email&utm_campaign=Nowa+odpowiedz+na+Twoje+pytanie+-+abcZdrowie.pl

Witam,

Jedyną metodą zmniejszenia piersi jest zabieg operacyjny. Najlepiej przeprowadzić go gdy będzie Pani już po urodzeniu dziecka, ponieważ po takim zabiegu może wystąpić problem z karmieniem a nawet może nie być w ogóle możliwości karmienia piersią.

pozdrawiam