Sposoby na zmniejszenie biustu

Jestem bardzo niska.Wagę mam prawidłową ale mam bardzo wielk biust. Jest to dziedziczne pomniewaz ciocia kuzyka i babcia też mają dużę piers. Bardzo proszę o pomoc. Jak mogę ,,pozbyć się'' piersi.Choć troche... Z góry dziękuję !

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jedyną metodą, by zmniejszyć piersi, jest wykonanie zabiegu operacyjnego. Zabiegi takie są refundowane przez NFZ.

Witam,
niestety z aspekty dietetyki nie jestem Pani w stanie pomóc. Dietetyka nie zna sposobów na odchudzenie biustu, jeżeli u pacjanta nie ma nadwagi. Ja o takich sposobach nie słyszałam.
Pozdrawiam
Justyna Antoszczyszyn