Sposoby usunięcia prosaków z członka?

Dzień dobry. Chciałbym zapytać czy jest możliwość usunięcia prosaków na członku? Piszę prosaków ale w sumie nie jestem tego pewien na 100 procent ale oglądając zdjęcia w internecie tak mi się po prostu wydaje. Mam stałą partnerke więc to nie żadna choroba weneryczna a te białe kropki mam od małego. Czy jest możliwość jakoś pozbyć się tego ustrojstwa? I gdzie można coś takiego wykonać? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.