Spóźniająca się miesiączka a prawdopodobieństwo ciąży

witam mam pytanie od 7 miesiecy zabezpieczam sie plastrami evra w czwartek zdiełam plaster zawsze w niedziele juz mialam miesiaczke dzisiaj jest juz poniedzialek a ja dalej nie mam czy moze to byc ciąza?

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystkie metody antykoncepcyjne nie chronią w 100 % przed możliwością wystąpienia ciąży. Myślę, że można jeszcze poczekać kilka dni. Jeśli nadal miesiączka nie wystąpi należy skontaktować się z lekarzem ginekologiem.