Spóźniająca się miesiączka a problemy z zajściem w ciążę od pięciu lat

dzien dobry mam pytanie jestem 5lat po slubie od tamtej pory nie moge zajsc w ciaze ciagle spuznia mi sie miesiaczka nie duzo ale pare dni teraz tez spuznia mi sie juz 3dni prosze o pomocl

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym udać się do ginekologa w celu uregulowania cyklu i omówienia problemów z zajściem w ciążę.
Pozdrawiam