Spóźniająca się miesiączka po rozpoczęciu regularnego miesiączkowania a ciąża

Ostatnio zaczęłam miesiączkować regularnie, krwawienie zaczynało mi się w ostatni dzień miesiąca. Uprawiałam sex 21 października, zabezpieczyliśmy się, a okres dostałam 30 października. Zaczęłam nową pracę, w której nie mam za bardzo czasu jeść i która trwa 12 godzin, oprócz tego ćwiczę codziennie około 2 godzin. Teraz mój okres się spóźnia i zastanawiam się czym mogę być w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli ostatni raz uprawiała Pani seks 21 października to nie ma możliwości aby była Pani w ciąży. Styl życia ma często ogromny wpływ na regularność okresu. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.