Spóźniający się okres a 3krotnie negatywne testy ciążowe

Witam,mam problem otóż od 6 dni spóźnia mi się okres ,robiłam sobie test i wyszedł negatywny wynik,zawsze miałam regularnie,a w październiku tez mi sie spóźnił okres.Stresuję się bo od urodzenia lecze niedoczynność tarczycy,ostatni wynik tsh 2,29 ,ft4 1,38 ,czekam na wizytę u ginekologa i strasznie się denerwuje,nie rodziłam do tej pory ,bardzo bym chciała mieć dzieci,nie rozumiem co sie dzieje ,dodam ze 3 tygodnie temu tez robiłam test i wyszedł negatywny :( proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety należy poczekać do wizyty u ginekologa. Lepiej aby wizyta odbyła się w jak najszybszym czasie.