Spóźniający się okres u dziewicy

Mam 18 lat . Nie współżyłam . Jestem dziewica . Okres spóźnia mi sie prawie 2 tygodnie. Bolą mnie plecy, piersi . Ale po nim ani śladu . Dlaczego tak sie moze dziać . A do ginekologa nie pójdę bo się boje.

Szanowna Pani!

Myślę,że nie ma Pani się czego bać.Przyczyny braku miesiączki u kobiety niewspółżyjącej moga być różne. Proponuję zacząć od badania USG przez powłoki brzuszne,można będzie wtedy wykluczyć schorzenia jajników.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka