Brak okresu i ból brzucha

Witam , mam od 3 dni 18 lat , spóźnia mi sie okres 4 dzien , przed okresem bolał mnie brzuch teraz nic .. dzis mnie znów ładgodnie boli brzuch;) ale okresu dalej nie mam , nie stresuje sie , nie odchudzam , nie mam diet , co jest ?? w ciązy nie jestem .. nie wymiotuje itd około 7 dni temu przez 2 dni miałam brązową wydzielinę. Proszę o pomoc .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak miesiączki może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Szanowna Pani!

Takie objawy mogą wystąpić przy różnych schorzeniach.Myślę ,że na początek należałoby zrobić USG narządu rodnego-w zależności od wyniku byłoby dalsze postępowanie.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka