Zaburzenia miesiączkowania i brak miesiączki przez dwa miesiące

dzień dobry :) mam 20 lat i od 2 lat nie ma miesiączki wcześniej miałam bardzo nieregularnie przerwy miałam pół roku jestem bardzo niesmiała dziewczyna i bardzo sie wstydze isc do ginekologa .... w dodatku jestem dziewica i bedzie to moja pierwsza wizyta :( martwie sie ze moge byc bezpłodna i moge nie miec dzieci bardzo prosze o kontakt

Szanowna Pani!

Proszę się nie bać ginekologa.Bez badań dodatkowych typu: USG narządu rodnego , czy badań hormonalnych krwi nie da się stwierdzić w czym tkwi Pani problem.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka