Spóźnianie się miesiączki i negatywny test ciążowy

Witam. Troszkę się niepokoję dlatego, że spóźnia mi się miesiączka ostatnią miałam 21 października i już powinna być. Współżyję z narzeczonym, robiłam dzisiaj test ciążowy ale wyszedł negatywnie.

Witam serdecznie. Test ciążowy warto wykonać w 14 dni od stosunku, który mógłby predysponować do ciąży. Warto także rozważyć zaburzenia hormonalne. Jeżeli okres nie pojawi się w ciągu tygodnia sugerowałabym wizytę i ginekologa.