Spóźnianie się miesiączki i stan po grzybicy pochwy

Witam, ostatnio spóźnia mi się okres zawsze dostawałam go 25/27 dniu lecz teraz nie mam już go 30 dni. Ostatnio wiele się stresowałam i przeszłam grzybicę pochwy, uprawiałalam tez seks z chłopakiem, i w trakcie stosunku pękła nam gumka lecz on nie był we mnie wtedy. I myślałam ze moge byc w ciazy i z obawy przed nią uderza łam się w lewy jajnik i biłam się po nim. lecz potem zrobiłam test ciążowy był(negatywny ), lecz czy moge byc w ciazy?i czy przez to uderzanie mogłam sobie zrobic krzywde?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.