Spóźnianie się okresu a badanie bhcg

Witam, spóźnia mi się okres już ponad 2 tyg. zrobiłam test wyszedł pozytywny, byłam tez na wizycie u ginekologa który swierdził że pęcherzyk ciążowy jest ale bez echa wysłał mnie na badanie Bhcg które wykonałam 2 dni po wizycie u ginekologa wynik badania to 15000.00 wizyte u ginekologa mam dopiero 10 stycznia kolejną a chciałabym wiedzieć co oznacza wynik czy mam się czym niepokoić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik beta-hCG wskazuje na ciążę. Póki co proszę się zatem nie niepokoić, tylko cierpliwie poczekać na kolejną wizytę u specjalisty ginekologa.