Spóźnienie okresu a ból jajników

witam, nie caly miesiac temu wspolzylam z moim facetem. ale nie doszlo do wytrysku w pochwie, a teraz spoznia mi sie okres 4 dni czy to moze byc ciazy?? dodam tylko ze ostatnie czasy bolaly mnie mocno jajniki. pozdrawiam i prosze o odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najczęstszą przyczyna braku miesiączki jest ciąża. W celu weryfikacji ciąży warto wykonać test ciążowy. Inną przyczyna braku miesiączki mogą być zaburzenia hormonalne. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.