Spóźniony okres a stres i bóle podbrzusza

Witam, Od 8 dni spoznia mi się okres. Mam bole podbrzusza, bolały mnie tez piersi,były one nabrzmiałe, ale bol ustał. Dodam ze od ponad tygodnia jestem przeziebiona, ostatnio tez byłam narazona na duzy stres czy to może wpłynąć na przesuniecie okresu? Robiłam test dwa dni temu, wyszedł negatywny, z tym ze był on robiony wieczorem. Proszę o szybka odpowiedz.

Dzień dobry!

Jeśli współżyła Pani nie używając antykoncepcji ciąża jest możliwa i należy ponownie wykonać test ciążowy zgodnie z instrukcją użycia. Jeśli nie współżyła Pani lub stosowała skuteczną antykoncepcję, proszę spokojnie dbać o siebie, kurować przeziębienie, ukoić nerwy i stres - i czekać na pojawienie się miesiączki.

Pozdrawiam!