Spuchnięta stopa i palce oraz ból promieniujący ku górze

witam,mam spuchniętą lewą stopę,dużego palucha i puchna mi inne palce,przy tym bolą mnie stopy w okolicach stopy, ból promienieje ku górze.Miesiąc temu uderzyłam się w nogę lewą z przodu trochę powyżej kostki i do tej pory jest trochę spuchnięta i boli.Proszę mi doradzić co robić.[wszystkie palce u stopy są zainfekowane grzybica].

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza POZ, tylko na podstawie badania będzie można stwierdzić prawdopodobną przyczynę. Bez badania nic więcej powiedzieć nie można.