Spuchnięta warga sromowa i ból podczas oddawania moczu

Witam od wczoraj mam spuchnieta jedna warge sromowa, spalam ostatnio nago przy otwartym oknie. Boli mnie przy oddawaniu moczu, bola mnie jajniki i takjakby macica. Wizyte u ginekologa mam za miesiac? Co to moze byc, nie mam okresu 2 dni, a wynik testu negatywny

Lek. Marta Gryszkiewicz

Objawy wskazują na infekcję w drogach rodnych. Wskazany pilny kontakt z ginekologiem. Nie może Pani czekać miesiąc.