Czym może być spowodowany ból brzucha podczas oddawania moczu?

Witam, od trzech dni odczuwam ból na wysokości jajnika lewego, a może trochę nad tą sferą, ale także od strony pleców przy napinaniu mięśni brzucha i oddawaniu moczu. Zastanawiam się czym może to być spowodowane. Dodam, że niedawno miałam infekcję dróg rodnych, ale nie widzę już żadnych jej objawów. Okres powinnam dostać za około tydzień, ale mam nieregularny cykl. Nie jestem w stanie jednoznacznie określić czy już jestem po owulacji. Stolec raczej normalny. Nie wiem co w takim razie począć. Jakaś podpowiedź? :)

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

Dolegliwości mogą być związane z niedoleczoną infekcją dróg rodnych i stanem  zapalnym przydatków. Mogą być też objawem np torbieli jajnika, zapalenia jelit. Powinna Pani udać się do lekarza w celu ustalenia przyczyny, najlepiej do lekarza pierwszego kontaktu lub ginekologa.

Z poważaniem