Spuchnięte kolana i biegunki u mamy

Wczorajszego dnia Mojej mamie spuchły kolana (w sensie pojawiła się woda nad kolanami) i nie bolą jej jak chodzi czy też ogólnie. Mówiła też, że ma biegunki (z bólem brzucha). Co to może oznaczać?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może się przeciążyła? za dużo chodziła? A co do biegunki to jak czesto i od kiedy? Konieczne badanie lekarskie, proszę zasugerować mamie wizytę u lekarza.
Pozdrawiam