Dlaczego bolą mnie stopy i kolana?

Witam. Ostatnio biegałem zresztą jak zawsze. Biegam ogólnie systematycznie ok 7 km dwa razy w tygodniu. Po ostatnim biegu strasznie bola mnie kolana i stopy. Trwa to już 6 dni. Ciężko mi się chodzi. Po schodach też czuję ból w kolanach i stopach. Bolą też mnie kostki. Szczególnie wieczorem mam bardzo gorące stopy i palce aż są czerwone. Nie bolą mnie mięśnie mam wrażenie jakby wszystkie ścięgna od kolana do kostki bolały za każdym razem jak chodzę. Co to może być? Do lekarza nawet prywatnie ciężko się dostac.

Do pełnej konsultacji neurologicznej , ortopedycznej
Moze przeciązenie , przechłodzenie ?
Zwyrodnienia kolan, stóp ??

Jaki ogólny stan zdrowia, sprawność, waga, inne schorzenia? ; Jaki nastrój, sen?
Jakie leczenie, do omówienia po zbadaniu Pacjenta .

Pozdrawiam i zapraszam