Spuchnięte, obolałe dłonie i stopy rano

Witam. Moim problemem sa spuchniete i obolale dlonie i stopy rano. Wiem ze mam problemy z krazeniem poniewaz mam niedokrwienie mozgu i wciaz szukana jest tego przyczyna. Czy opuchlizna oraz obolale ciezkie nogi rano moga miec zwiazek? Dodam ze pije dosc duzo i szybko po wypiciu chocby paru lykow musze do ubikacji.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich dotychczasowych badan bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.