Środki higieniczne po depilacji okolicy intymnej u kosmetyczki

Mam pytanie , jakich środków higienicznych mogę używać zaraz po zabiegu depilacji intymnej u kosmetyczki, czy mogą to być płyny intymne, lub balsamy, czy może wystąpić podrażnienie naskórka okolic intymnych.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zaraz po zabiegu depilacji intymnej proszę używać produktów hipoalergicznych, delikatnych, niezawierających alkoholu. Najlepiej gdyby były to środki dedykowane skórze po zabiegach depilacji. Może Pani także porozmawiać z kosmetyczką - bez wątpienia doradzi Pani właściwe preparaty.