Czy depilacja okolic intymnych może zaszkodzić skórze?

Witam. Czy depilacja okolic intymnych może zaszkodzić skórze. Dodam, że jeszcze tego nie robiłem, a chcę się pozbyć tego denerwującego owłosienia.

Dzień dobry,

Bezpośrednio po zabiegu skóra może podrażniona, ale zazwyczaj po kilku - kilkunastu godzinach wraca do stanu sprzed. Warto w tym czasie stosować preparaty łagodzące po depilacji.

Pozdrawiam

Witam warto udać się do specjalisty, wtedy nie będzie powikłań po zabiegu.

Skóra jedynie bezpośrednio po zabiegu może być podrażniona, ale w krótkim czasie wróci do stanu sprzed zabiegu.
Najczęściej stosuje się depilację laserową lub woskiem.