Stan i strupy po zabiegu plasmą IQ powiek górnych

Witam, jestem 8 dni po zabiegu plasmą iq (powieki górne). Obrzęk i strupy po zabiegu były bardzo duże i wyraźne. Po 1. dniu zrobiły się dwa, zbite strupy pochodzące ropą. w 5 dniu po zabiegu strupy spadły w nocy. Efektów nie ma praktycznie w ogóle. Powieki nadal opadają jak wcześniej. Co w takim wypadku kiedy lekarka zapewniała że powieki "pójdą do środka" a powieki za takie jak przedtem tylko zostały dwa duże, czerwone i bolesne place na powiekach?

Witam należy na efekty jeszcze zaczekać, teraz naskórek jest zaróżowiony- świeży dlatego ten kolor utrzyma sie do około 6-8 tygodni . I efekty po zabiegu są zauważalne po około 6-8 tygodniach - nie od razu.

Od kilku m-cy wykonuję bezoperacyjną blefaroplastykę wykorzystując PLEXR (plazma). Po zabiegu obserwuję nasilenie obrzęku w 2/3 dobie, wydzieliny ropnej nie widziałam i nikt mi nie zgłaszał. Strupki odpadają do 7-doby po zabiegu. Efekt pierwotny obserwuję bezpośrednio po zabiegu w 60-70%. Ostateczna ocena jest po 4-6 tyg po zabiegu( jest to czas przebudowy naskórka, produkcji nowego kolagenu. Jak wyglądają pacjenci po IQ plasma nie wiem. Teoretycznie prawidłowo wykonany zabieg powinien dawać podobne efekty. Proponuję uzbroić się w cierpliwość i oceny dokonać za ok m-c,

pozdrawiam
Katarzyna Mudel

1 tydzień to jeszcze za wcześnie na ocenę efektów zabiegu. Powieki muszą się całkowicie, a to potrafi zając nawet do 4 tygodni. W zależności od ilości nadmiaru skóry czasem trzeba zabieg powtórzyć. Być może to będzie Pani przypadek. Rzetelnie można to ocenić porównując zdjęcia. Myślę, że Pani doktor ma takie robione przed zabiegiem i będzie można porównać i ocenić.