Stan po atypowym zapaleniu płuc i zatkane uszy

Jestem po przebytym atypowym zapaleniu płuc, czego skutkiem są zatkane od 3 tygodni uszy, dokładnie trąbki. Byłam u laryngologa, który zalecił mi łykać Eurespal i Cirrus 2x1 i Zatoxin, Pronosal 1x1. Stosuję się od 3 dni do zaleceń i nie widzę żadnego efektu. Najbardziej boję się zapalenia ucha. Na łykanie leków też nie mogę sobie pozwolić, gdyż jestem karmiącą matką. Czy może mi ktoś pomóc?

Jeżeli karmisz to odstaw te wszystkie leki. Eurespal Cirrus razem łykane mogą zabić. Bierzesz Zatoxin,lek z telewizji i sterydowy Pronasal lek do nosa. Masakra. Co znaczy zatkane trąbki? Miałaś badanie słuchu?