Stan po kolejnej chemioterapii

Witam , mama ma raka miała już jedną chemie przeszła ją bardzo dobrze czy następne chemie też będszie przechodzić dobrze ? pije sok z buraków,marchewki,jabłka czy powinna to pic?

Jaki "rak' , na jakim stopniu zaawansowaniu? Jak leczony dotychczas? Picie różnych soków proszę szczegółowo omówić z onkologiem prowadzącym,bo nie wszystkie są korzystne!!! zż