Jak zwiększyć odporność podczas chemioterapii?

Biore chemie z powodu raka piersi. Dotychczas zjadalam duzo owocow i warzyw bo tak wszedzie pisze, ale dzisiaj nie dostalam chemi bo mam za niska odpornosc i lekarz powiedziala ze mam unikac warzyw i sokow surowych a mam jest wszystko przegotowane. To jest dla mnie niespodzianka. Jak zwiekszyc odpornosc. Mam czegos 245 a powinno byc minimum 250. Prosze o pomoc i odpowiedz. Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

chodzi o limfocyty? Najlepiej skontaktowac sie z lekarzem i szczegółowo wypytac co może Pani przyjmowac w tej sytuacji.