Stan po łyżeczkowaniu jamy macicy z powodu pustego jaja płodowego

Witam, jestem po łyżeczkowaniu ktore mialam dwa tygodnie temu z powodu pustego jaja w 7 tygodniu. Dzis na usg okazalo sie że rośnie pecherzyk w jajniku i ma 18 mm natomiast jeszcze plamie po zabiegu i endometrium jest w trakcie złuszczania. Czy jest możliwe że endometrium zdąży narosnąć i zajdę w upragnioną ciążę? Czy jest zbyt duża desynchronizacja między jajnikami a macicą? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Warto odczekać przynajmniej 3 cykle przed wznowieniem starań o ciążę. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.