Stan po mastektomii a prewencyjne usunięcie jajników

Mam 46 lat. W czerwcu miałam mastektomię, pT2N1, Ki67-10%, HER2 negatywny, ER4, PgR8.Brak angioinwazji. Carcinoma ductale G2 i carcinoma in situ. Ognisko przezutowe w 1 wężle 0,1cm podtorebkowe. Leczenie: radioterapia, tamoxifen, zoladex. Nie dostałam chemii i i tu moja wątpliwość czy słusznie?? Natomiast teraz lekarz namawia mnie na prewencyjne wycięcie jajników Jaka jest Państwa opinia?

Witam,
przypadki onkologiczne powinny być rozpatrywane indywidualnie przez lekarzy onkologów po zapoznaniu się z kompletem dokumentacji medycznej dotyczącej danego pacjenta.
Opinię powinna podjąć Pani w porozumieniu ze swoim lekarzem prowadzącym - nie może to być decyzja osoby, która nie zna całościowo Pani przypadku.

Pozdrawiam!