Stan po mastektomii, wycięciu węzłów chłonnych chemioterapii i radioterapii

witam. jestem rok po mastektomii i wycięciu węzłów chłonnych, chemii, radioterapii, w trakcie leczenia herceptyną 5 wlewów oraz na zoladex i tamoxifenie. Czy w moim przypadku badanie pet jest wiarygodne ewentualnie jakieś inne badania które uspokoiły by mnie czy wszystko jest wporządku

W takim wypadku jedynie badanie PET może jednoznacznie określić jaki w chwili obecnej jest stan Pani organizmu w zakresie procesu nowotworowego. Inne badania raczej będą niedokładne i niejednoznaczne.