Stan po operacjach polipa na strunach głosowych

witam na 2 operacje polipa na płacie strun głosowych i operacji zatok szczękowych całkowicie zaciemnionych napisał pan masakra , horror. diagnoza po operacji duża kość małe światło nie kwalifikuję się do operacji przegrody nosowej.rtg zatok dalej całkowicie zaciemnione,od roku doszły w rzęsach nużence,a teraz łojotokowe zapalenie skóry tj.koszmar ,mieszkam w powiecie myśliborskim a operacje były w szczecinie

Przyślij Tomografie Komputerową swoich zatok, karty informacyjne leczenia szpitalnego, i napisz wreszcie co Ci dolega, jakie masz objawy chorobowe, jak oddychasz nosem ile to trwa itd. konstantyd@poczta.onet.pl